Ersağ L-Karnitin, Kitosan, Yeşil Çay Ekstreleri, Garsiniya, Mate Yaprağı, Paprika Takviye Edici Gıda

L-Karnitin, Kitosan, Yeşil Çay Ekstreleri, Garsiniya, Mate Yaprağı, Paprika Takviye Edici Gıda
L-Karnitin, Kitosan, Yeşil Çay Ekstreleri, Garsiniya, Mate Yaprağı, Paprika Takviye Edici Gıda
Ersağ L-Karnitin, Kitosan, Yeşil Çay Ekstreleri, Garsiniya, Mate Yaprağı, Paprika Takviye Edici Gıda

Satış Fiyatı :
91,25 TL
Üye Fiyatı :
73,00 TL
Ürün Kodu :
2031

Kod: 2031 / 1 Şişe 60 Kapsül 1000 mg. / Fiyatı: ₺ 75.00 TL

Ersağ L-Karnitin, Kitosan, Yeşil Çay Ekstresi, Garsiniya, Mate Yaprağı, Paprika,  takviye edici gıda olarak üretilmektedir. Ersağ L-Karnitin, Kitosan, Yeşil Çay Ekstresi, Garsiniya, Mate Yaprağı, Paprika içeriğinde dolgu ve katkı maddesi bulunmamaktadır. Ürünün içeriği, ürün bileşenleri tablosunda yer almaktadır.

Önerilen  Kullanım Şekli: Gıda takviyesi olarak yetişkinler için sabah akşam günde2 defa birer kapsül bol su ile alınması tavsiye edilir.

İşletme Kayıt No: TR-20-K-014963 ile Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

Ersağ L-Karnitin, Kitosan, Yeşil Çay Ekstresi, Garsiniya, Mate Yaprağı, Paprika Onay Numarası: 002168-29.05.2017

Ersağ L-Karnitin, Kitosan, Yeşil Çay Ekstresi, Garsiniya, Mate Yaprağı, Paprika takviye edici gıda olarak  Ersağ Tesislerinde Üretilmiştir.

Kullanıcıların dikkatine; Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Türk Gıda Kodeksi Etiketleme Yönetmeliği ve ilgili yayınlanan mevzuatlara göre gıda takviyesi olarak üretilen ürünlerin tanıtımında  endikasyon, hastalık ve faydaları gibi ibarelerin kullanılması yasaktır.

Uyarı Bilgileri: Takviye edici gıda olarak tüketilir. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesi ve tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız. Emniyet bandı kopmuş ambalajları satın almayınız. Seri numarası üretim tarihidir. Son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz. Üretim ve son kullanma tarihi ambalaj üzerindedir.

Uyarı: Sağlık ve kozmetik kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken hastalıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı oluğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesi yasaklandığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır.

 

ersağ l-karnitin, kitosan, yeşil çay ekstreleri, garsiniya, mate yaprağı, paprika ile ilgili aramalar ; ersağ l karnitin kullananlar, l-karnitin, kitosan, yeşil çay ekstresi, garsiniya, mate yapraği, paprika, ersağ l karnitin fiyatı, ersağ l karnitin nasıl kullanılır, ersağ l karnitin faydaları, ersag karnitin, garsinya ne işe yarar, l karnitin ersağ

Benzer Ürünler
Ersağ Üyeliği ve aklınıza takılan tüm sorular için bizi arayabilirsiniz..
Danışma Hattı
0 505 317 95 72
Copyright © 2018 Ersağ - Ersağ Üye Girişi - Ersağ Üye - Ersağ Üye Ol. Tüm Hakları Saklıdır.