Ana Sayfa / Kozmetik Grubu / Losyonlar

  • Argan Yağlı Nemlendirici Losyon 100 ml

Ersağ Argan Yağlı Nemlendirici Losyon 100 ml

Ürün Kodu : 206


%25 İndirim Ersağ Üyelerine Özel

Sizde Ersağ üyesi olun, Ersağ ürünlerini %25 indirimli alın.

Hemen Üye Ol

Ersağ üyeliği hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

0 (505) 317 95 72

Argan Yağlı Nemlendirici Losyon 100 ml

Özelliği : 

Ersağ argan yağlı nemlendirici losyon 15 SPF, özel formülüyle cildi nemlendirmeye, daha canlı ve kusursuz görünmesine yardımcı olur. 15 koruma faktörü ile güneşe çıkmadan önce kullanılması gereken bir üründür. Kullanımı oldukça pratik olan Ersağ argan yağlı nemlendirici losyonu SPF 15 yağsız ve yapışmayan yapısıyla yüzünüze kolayca sürülür, beyaz kalıntı bırakmaz. 

Kullanımı :

Günlük kullanım için sabahları temiz cilde eşit oranda uygulayınız. Ersağ argan yağlı nemlendirici losyonu SPF 15-15 faktörlü yüz güneş kremi ni güneşe çıkmadan önce ve güneşlenme esnasında tekrar tekrar uygulayınız. Bebeklerin ve çocukların direk güneşe maruz kalmasını engelleyiniz. 

Ersağ argan yağlı nemlendirici losyonu SPF 15 kullanırken bile güneş ışınlarının en etkili olduğu saatlerde dikkatli olunbuz. Sadece haricen kullanım içindir, gözle temesından kaçınınız, çocuklara ebeveyn kontrolünde kullanınız. Etkin koruma sağlamak için için özellikle yüzdükten, terledikten, kurulandıktan veya uzun süre güneşlendikten sonra düzenli olarak kremi tekrar sürünüz.

ersağ argan yağlı nemlendirici losyon 100 ml. ile ilgili aramalar ; ersağ argan yağlı nemlendirici losyon fiyat, ersağ yüz kremi, ersag nemlendirici fiyati, argan yağı kremi ne işe yarar, ersağ nemlendirici yüz kremi kullananlar, argan yağlı yüz kremi, argan yağlı nemlendirici losyon ne işe yarar

Benzer Ürünler
Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için abone olun.
Başa Dön