Ana Sayfa / Gıda Takviyeleri
  • Çilek Aromalı Omega-3 Takviye Edici Gıda

Ersağ Çilek Aromalı Omega-3 Takviye Edici Gıda

Ürün Kodu : 2021


%25 İndirim Ersağ Üyelerine Özel

Sizde Ersağ üyesi olun, Ersağ ürünlerini %25 indirimli alın.

Hemen Üye Ol

Ersağ üyeliği hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

0 (505) 317 95 72

Çilek Aromalı Omega-3 Takviye Edici Gıda
Çilek Aromalı Omega-3 Takviye Edici Gıda

Kod: 2021 / 1 Şişe 100 ml. / Fiyatı: ₺ 47.50 TL

Ersağ Çilek Aromalı Omega-3 Sıvı (çilek aromalı)  takviye edici gıda olarak üretilmektedir. Ersağ Omega-3 sıvı (çilek aromalı) içeriğinde dolgu ve katkı maddesi bulunmamaktadır. Ürünün içeriği, ürün bileşenleri tablosunda yer almaktadır.

Önerilen  Kullanım Şekli: 04-11 yaş arası çocuklarda günde yarım ölçek (5ml.), 11 yaş üzeri yetişkinlerde günde 1 ölçek (10 ml.) kullanılması tavsiye edilir. 

Kullanıcı Grubu: 4 yaş üzeri çocuklar ve yetişkinlerin kullanımına uygundur. 

İşletme Kayıt No: TR-20-K-010657 ile Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

Kod: 2021 / 1 Şişe 100 ml. / Fiyatı: ₺ 47.50 TL

Kullanıcıların dikkatine; Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Türk Gıda Kodeksi Etiketleme Yönetmeliği ve ilgili yayınlanan mevzuatlara göre gıda takviyesi olarak üretilen ürünlerin tanıtımında  endikasyon, hastalık ve faydaları gibi ibarelerin kullanılması yasaktır.

Uyarı Bilgileri: Takviye edici gıda olarak tüketilir. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. 

İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesi ve tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız. Emniyet bandı kopmuş ambalajları satın almayınız. Seri numarası üretim tarihidir. Son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz. Üretim ve son kullanma tarihi ambalaj üzerindedir.

Uyarı: Sağlık ve kozmetik kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken hastalıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı oluğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesi yasaklandığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır.

 

ersağ çilek aromalı omega - 3 ile ilgili aramalar ; ersağ omega 3 yorumları, ersağ omega 3'ün faydaları, ersağ balık yağı faydaları, ersağ omega 3 fiyatı, ersag balik yagi kullananlar, ersağ omega 3 kullananlar, ersağ balık yağı fiyatı, ersağ balık yağı kullananlar

Benzer Ürünler
Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için abone olun.