Ana Sayfa / Gıda Takviyeleri
  • Çörek Otu Yağı (Jel Kapsül) Takviye Edici Gıda

Ersağ Çörek Otu Yağı (Jel Kapsül) Takviye Edici Gıda

Ürün Kodu : 2025

ersağ çörek otu yağı ersağ çörek otu yağı yorumları ersağ çörek otu yağı kullanıcı yorumları ersağ çörek otu yağı kapsülü faydaları ersağ çörek otu yağı faydaları ersağ çörek otu yağı fiyatı ersağ çörek otu yağı kapsülü ersağ çörek otu yağı kapsülü kullananlar ersağ çörek otu yağı ne işe yarar
%25 İndirim Ersağ Üyelerine Özel

Sizde Ersağ üyesi olun, Ersağ ürünlerini %25 indirimli alın.

Hemen Üye Ol

Ersağ üyeliği hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

0 (505) 317 95 72

Çörek Otu Yağı (Jel Kapsül) Takviye Edici Gıda
Çörek Otu Yağı (Jel Kapsül) Takviye Edici Gıda

Kod: 2025 / 1 Şişe 80 Kapsül 80 gr. / Fiyatı: ₺ 67.50 TL

Çörek Otu Yağı,  takviye edici gıda olarak üretilmektedir. Ersağ Çörek Otu Yağı  içeriğinde dolgu ve katkı maddesi bulunmamaktadır. Ürünün içeriği, ürün bileşenleri tablosunda yer almaktadır.

Önerilen  Kullanım Şekli: Gıda takviyesi olarak yetişkinler için günde 2 defa birer kapsül  bol su ile alınması tavsiye edilir.

İşletme Kayıt No: TR-20-K-010657 ile Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

Çörek Otu Yağı Onay Numarası: 001301-17.08.2016

Ersağ Çörek Otu Yağı takviye edici gıda olarak  Ersağ Tesislerinde Üretilmiştir.

Kullanıcıların dikkatine; Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Türk Gıda Kodeksi Etiketleme Yönetmeliği ve ilgili yayınlanan mevzuatlara göre gıda takviyesi olarak üretilen ürünlerin tanıtımında  endikasyon, hastalık ve faydaları gibi ibarelerin kullanılması yasaktır.

Uyarı Bilgileri: Takviye edici gıda olarak tüketilir. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesi ve tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız. Emniyet bandı kopmuş ambalajları satın almayınız. Seri numarası üretim tarihidir. Son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz. Üretim ve son kullanma tarihi ambalaj üzerindedir.

Uyarı: Sağlık ve kozmetik kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken hastalıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı oluğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesi yasaklandığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır.

 

ersağ çörek otu yaği (jel kapsül) ile ilgili aramalar ; çörek otu yağı kapsül faydaları, ersağ çörek otu yağı faydaları, ersag corek otu yagi faydalari, ersağ çörek otu faydaları, ersağ çörek otu yağı kapsülü faydaları, ersağ çörek otu yağı kapsülü kullananlar

Benzer Ürünler
Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için abone olun.