Ana Sayfa / Kozmetik Grubu / Bakım Ürünleri

  • Termal Çamur 200 mg

Ersağ Termal Çamur 200 mg

Ürün Kodu : 187


%25 İndirim Ersağ Üyelerine Özel

Sizde Ersağ üyesi olun, Ersağ ürünlerini %25 indirimli alın.

Hemen Üye Ol

Ersağ üyeliği hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

0 (505) 317 95 72

Termal Çamur 200 mg
Termal Çamur 200 mg

Özellikleri :

Ersağ Termal (peloid) çamur, cildinizin doğal ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur. %100 doğal olan Ersağ termal (peloid) çamur kil içermez.Termal çamur olarak bilinen binlerce metre yer altından doğal olarak gelen termal suyun içindeki faydalı vitamin ve mineral zengini bir topraktır. Ersağ Termal doğal çamuru kaynak çıkış sıcaklığı 90 C dir.Kullanımı kolay ve son derece faydalıdır.Sadece yüzde değil vücudun her bölgesinde rahatça kullanabilirsiniz. 

ÜRÜN TIBBİ TANIMLAMASI : 

Banyo ve lokal uygulamalar şeklinde dejeneratif romatizmal hastalıkların kronik dönemlerinde, kronik bel ağrısı,miyozit,tendinit,travma,fibramiyalji sendromu gibi yumuşak doku hastalıklarının tedavisinde tamamlayıcı tedavi unsuru olarak kullanılabilir niteliktedir.İLAÇ DEĞİLDİR. 

Kullanımı : 

Yüz için maske uygulamasına başlamadan önce yüzünüzü su ile temizleyiniz ve hafif nemli bırakınız.Maskeyi göz ve dudak çevresi açıkta kalacak şekilde parmak ucuyla dairesel masaj hareketleri yaparak yaklaşık 1 mm kalınlığında uygulayınız.Çamurun doğal kurumasını bekleyiniz.Maskeyi ılık su ile temizleyiniz.İşlem sonunda nemlendirici krem kullanılması önerilir.Haftada 3-4 kez günde 1 defa uygulayınız.

ersağ termal çamur 200 ml. ile ilgili aramalar ; ersağ termal çamur sivilce, çamur maskesi faydaları, termal çamur fiyatları, termal kil maskesi kullanıcı yorumları, termal kil maskesi faydaları, termal çamur fiyatı

 

Benzer Ürünler
Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için abone olun.
Başa Dön